BETONOVÉ PODLAHY VÁŠ PEVNÝ ZÁKLAD

 "Víte proč ...?"

 


Protože víme, že čas jsou i peníze a obojího je stále nedostatek.
Během okamžiku se dozvíte, jak moc se Vám může vyplatit spolupráce s naší firmou.
V tomto oboru působíme po celé ČR úspěšně více jak 20 let.
Pětileté zkušenosti získané z odborných stáží v Německu byly pro nás cennou zkušeností.

Investovali jsme nemalé peníze do špičkového stroje na zpracování lehčených cementových směsí, které jsou v této republice pouze dva kusy a do dalších vysoce kvalitních technologií pro výrobu a zpracování cementových a anhydritových potěrů.
Díky tomu máte i Vy 100%ní jistotu, že betonové i cementové směsi, jsou zpracované za čerstva a dávkovány dle přísných receptur v té nejvyšší možné kvalitě. Právě proto můžeme i Vám garantovat mimořádně dlouhou záruku na celé námi dodané dílo.

Záruky na všechno ve Vašem domě jednou skončí, ale ta naše poběží ještě dlouho dááááál.

Je veřejným tajemstvím, že na rodinném domku lze kvalitu pouze na směsích snadno ošidit o více jak 15 tis. Kč. Vy to sice nepoznáte hned, ale za nedlouho se to projeví praskáním, pukáním apod. O to hůř, pokud je v domě i podlahové topení.

Naším zákazníkům se nic podobného nemůže stát a mohou být absolutně bez obav, protože naši pracovníci mají v součtu 155 let zkušeností v oboru s maximální podporou špičkové techniky.

Aby rozsah našich služeb byl opravdu co nejširší, již několik let spolupracujeme s firmou DIAMOND FLOOR - průmyslové podlahy a EFISAN - sanace betonových konstrukcí a povrchové úpravy betonových podlah.

Pokud se budete chtít s námi sejít na Vaší stavbě, můžeme Vám provést zaměření podlahových ploch a poté návrh technického řešení s doporučením nejvhodnější technologie bez jakýchkoliv poplatků.

Na základě informací získaných při osobní schůzce Vám navrhneme konkrétní, pro Vás nejlepší možné řešení. Doporučíme Vám nejvhodnější technologii na daný typ podlah a také vypracujeme cenový návrh pro Vaše další rozhodování.

Touto schůzkou se ničemu nezavazujete a je pro Vás zcela zdarma.

Stačí se pouze domluvit betonkr@betonkr.cz a budete mít přehled.
 

    Právě proto…

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode